Ne Dediler?

Görüşünüzü eklemek için tıklayınız.Görüşünüzü eklemek için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz:


Muhteşem önlükler bunlar!!

Apr 03, 2014 by Begüm Ök

Kendisini 1 erkek 1 kadın isimli dizinsinin sponsorlarından bulduğum sevgili Mutlu mutfak Önlükleri nam-ı diğer Nihan ablayı tanıma şansına eriştiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum her şeyden önce:) Gösterdiği güzel samimiyetin yanında sizde yarattığı 'hayalinizi gerçekleştirebilirim,bana güvenin'hissi herkesin kolay kolay yaratabileceği bir his değilldir bence .Bunun için size tavsiyem fazla uzun düşünmeyin ve bir mail atın Nihan abla'ya sizinde orjinal bir önlüğünüz olsun:) Sevgiler.


HEDİYE VERDİĞİM BÜTÜN DOSTALARIM SEVİÇTEN ÇILGINA DÖNDÜ

Apr 03, 2014 by Mustafa Kemal Caniklioğlu

Nihan hanım\'ın yaptığı önlüklerin hepsi adeta birer sanat eseri.
Abartısız söylüyorum,kime hediye ettiysem ortalık yıkıldı,fiyatı ucuz ama adı üstünde MUTLU MUTFAK ÖNLÜKLERİ herkesi mutlu ediyor dostlar.


muhteşem mutlu mutfak önlükleri

Apr 03, 2014 by Merve Tunca

Nihan Hanımın ilgisi, her gün attığım maillere sabırla cevap vermesi, nazikliği ve niceleri, önlüklerin muhteşemliği.. çok çok teşekkür ediyoruz ve sizi çok öpüyoruz.


Mutluluk :)

Apr 03, 2014 by Elif Yağmur

Böyle şahaserler çıkarmak için biraz deli, biraz çılgın ve daima mutlu olmak lazım sanırım. İşte Nihan hanımda tam da bu özelliklere sahip.

Emeğinize, gözünüze, elinize, kolunuza sağlık. Enerjiniz ve ışıltınız hiç eksilmesin :)


Apr 02, 2014 by Murat Murat

Önlükler inanılmaz güzel ama Nihan hanımın ilgisi ve işini güzel yapışı çok daha güzel.


Ellerinize Sağlık

Apr 02, 2014 by Hilal Hanim

Esim ve ben, o kadar memnun kaldik ki onluklerimizden! Ne kadar tesekkur etsek az! Ellerinize saglik, Nihan Hanim!


Sevgiyle hazırlanan özel hediye

Apr 02, 2014 by Ebru Çetinkaya

Nihan Hanım ile daha ilk yazıştığımız zamanlarda güzel enerjisini hemen hissetmiştim. İşini severek yaptığı aşikardı ve bu sevgisini her bir ürüne katıp, sizi gülümsetebilen, mutfağınıza mutluluk katan, ailenizden bir insan gibi Nihan Hanım. Önlük elime ulaştığında hediye etmek için yerimde duramadım, defalarca baktım baktım ve yüzümden gülümseme eksik olmadı :)) Fotoğraflardan çok daha güzel, nerdeyse takmaya kıyamadığımız, mutfağımıza girer girmez görebileceğimiz yere astık Mutlu Mutak Önlüğümüzü ve sevgiyle anıyoruz kendisini. Her şey için çok teşekkür ederim, ellerinize, emeğinize, zevkinize ve samimiyetinize sağlık :)


Çok eğlendik

Apr 02, 2014 by Hayri

Bu güne kadar nişanlıma aldığım en güzel armağandı. Çok teşekkür ederim. Ve gerçekten de fotoğraflarda görünenden çok daha güzeldi. Ellerinize sağlık.


Mutluluk bulaşıcıdır

Apr 02, 2014 by Zümrüt Özkan-yiyorum büyüyorum

Sevdiklerimi mutlu etmek beni kanatlandırıyor. Onlar için hep farklı şeyler araştırıyorum. Tanıdığım en tatlı meleklerden Nihan'ın kocaman yüreğiyle tasarladığı önlükler sahiplerinin hepsine özel olduklarını hissettirdi. Onlara ömür boyu saklanacak hatıraları tebessüm garantisi ile hediye etmek gerçekten önemliydi. Bunu yaşatabilen bir marka unutulabilir mi? Nihan'cığıma ne kadar teşekkür etsem az. Seviyorum seni.


En tatlı hediye

Apr 02, 2014 by Kıvılcım yücel gündüz

Hayalimdeki önlüğü anlattığımda ikiletmeden yaptığınız için,ilginiz,kibarlığınız için teşekkür ederim. Önce beni daha sonra hediye ettiklerimi mutlu ettiniz :) zaten başka da birşey beklenmezdi,ne de olsa mutlu mutfak önlüklerisiniz :)))
Daha eksik önlüklerimiz var,o yüzden tekrar görüşmek üzere. Ellerinize sağlık


Mutlu Mutfak Önlükleri , USA 5.0 5.0 32 32 Sevgili Nihan Hanım,sevgilime yapmış olduğumuz süpriz amacına ulaştı:) önlük muhtesem oldu ilk görüşteki yuz ifadesini gormeliydiniz:))) ilk yazısmamizdan itibare
Page:
1234